Zakończenie Pawła :)


26'tego listopada Paweł dołaczył do grona absolwentów naszego ośrodka. Zakończenie leczenia to wielkie święto danego Pacjenta, Kadry i całej Społeczności. Jednocześnie to motywacja do leczenia dla tych, którzy jeszcze w Ośrodku pozostają. Na uroczyste zakończenie przybyli zaproszeni goście, bliscy oraz wielu absolwentów, co nas bardzo cieszy :) 

Program zakończenia obejmował premięrę piosenki stworzonej dla Pawła, która opowiada historię jego 12 miesięcy spędzonych w Ośrodku oraz uroczyste wręczenie prezentu, którym była makieta Ośrodka! - zrobiona własnoręcznie przez Pacjentów :) Kolejnym punktem programu była prezetacja zdjęć, które miały za zadanie podsumować czas spędzony przez Pawła w Wierzenicy. Prezentacja pozwoliła dostrzec przemianę jaka zaszła w życiu Pawła. Filmiki z życzeniami nagrane dla Pawła pokazały siłę relacji jakie powstały pomiędzy nimi. Było dużo radości, były też łzy i trud rozstania z kolegami i koleżankami, a nawet więcej – z przyjaciółmi :)

Był to jednocześnie dzień odwiedzin rodzin pacjentów, którzy uczestniczyli w warsztatach z zakresu uzależnień, tym razem Kadra miała wsparcie w odwiedzających Ośrodek absolwentach. 

Pawle, dziękujemy za Twoją przyjaźń, wsparcie, pomoc i radość, którą wnosiłeś w życie Społeczności. Gratulujemy i życzymy samych sukcesów, spełnienia marzeń oraz pięknego trzeźwego życia! :) Mamy nadzieję również na odwiedziny, do zobaczenia! 

 

CARITAS ARCHIDIECEZJI POZNAŃSKIEJ 
Katolicki Ośrodek Wychowania i Terapii Uzależnień 
Caritas Archidiecezji Poznańskiej 
"WIERZENICA" 
Wierzenica, ul. Wierzenicka 12 
62-006 Kobylnica 
tel. kom. 663 002 588, 
tel. 61 815 99 81, fax 61 881 62 08

NIP: 782-15-52-193   REGON: 04000722900070
numer księgi rejestrowej: 000000179452

Blumo - pozycjonowanie stron | Projekt i wykonanie: Tomasz Karolak
poczta(at)tomaszkarolak.net